Як вивчити Python з нуля

Всі початківці Python думають про те як не витратити роки на вивчення мови програмування з нуля
Всі початківці Python думають про те як не витратити роки на вивчення мови програмування з нуля.

У сьогоднішній статті ми детально обговоримо:
- як швидко та ефективно вивчити програмування на Python
- які способи існують та який варто обрати початківцю

А дочитавши статтю до кінця зможеш зареєструватися на наш безкоштовний курс основи Python!
Python - досить проста мова програмування і на її вивчення можна витратити мінімум часу. Python є однією з найбільш універсальних і широко використовуваних мов програмування в світі.

Вона надзвичайно популярна серед початківців-програмістів, навіть діти починають вивчати програмування з неї, і дає вам можливість перейти практично до будь-якої сфери програмування.

Ми поділимося які є способи вивчення та опанування ключових навичок Python та як продовжувати розвиток, коли ви вже отримали базові знання.

Читай також: Чому варто вивчати Python? Як розвивається кар'єра Python розробника?

За скільки часу можна вивчити Python?

Існує не так багато людей, які пізнали Дзен Python цілком і повністю. І тому, термін навчання залежатиме від того, де ви будете реалізовувати свої знання та для чого.

Відштовхуючись від середнього мінімуму ми склали план отримання стеку технологій для працевлаштування в IT на рівень Trainee/Junior Python Developer.

Для того, щоб вивчити Python для вищевказаного півня вам знадобиться до 4 місяців щоденної роботи орієнтовно по 2-3 год.

5 способів вивчення мови програмування Python з нуля:

1. Ментор
Цей спосіб навчання вельми ефективний, але знайти людину, яка буде постійно на зв’язку та буде викладати індивідуально безоплатно - важко.
2. Ресурси: сайти-довідники, YouTube
Сьогодні велика кількість матеріалів є у вільному доступі в Інтернеті. Все що вам буде потрібно: ПК та вихід в мережу. Проте велике розмаїття ресурсів не може дати чіткого розуміння переліку необхідних знань, практичних навичок. Ви не будете точно розуміти, на якому етапі знаходитеся та скільки потрібно вивчити ще. На Youtube каналі академії є багато корисних відео від наших спікерів!
3. Практика за прикладами на GitHub
Цей спосіб можна використовувати додатково, але не як основний метод навчання. Адже ви будете повторювати чужий код, а не створювати власний.
4. Самостійне навчання за безкоштовними програмами, книжками
Такий спосіб не дає живої комунікації з практикуючими спеціалістами, фідбек про виконані домашні завдання та актуальні знання.
5. Онлайн та офлайн курси Python
Курси можуть дати структурне розуміння технології, роботи, обов’язків, які знадобляться вам на роботі в компанії або на фрілансі. Тут є і ментор, і структурований ресурс, відповідно якого можна опанувати весь стек технологій для роботи в ІТ.
Проте найкращим варіантом є поєднання всіх зазначених способів для досягнення якісного результату та старту кар’єри Python Developer в ІТ.

Чим більше часу ви присвячуєте навчанню, тим швидше у Вас все вийде. А щоб спробувати власні сили на практиці, реєструйтесь на безкоштовний вступний курс з Python →

Дізнатися більше про комплексний курс Python Developer →

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацю про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.