Що таке мова програмування Python та сфери використання?

Дуже часто початківці в ІТ не знають який напрям обрати. І ще складніший вибір серед мов програмування. Якщо ти точно визначився, що хочеш стати розробником, тоді обов’язково гортай нижче і дізнаєшся про унікальну мову програмування - Python.
Дуже часто початківці в ІТ не знають який напрям обрати. І ще складніший вибір серед мов програмування. Якщо ти точно визначився, що хочеш стати розробником, тоді обов’язково гортай нижче і дізнаєшся про унікальну мову програмування - Python.

— Чому варто вчити Python?
— З чого розпочати свій шлях до розробки штучного інтелекту?
— Чому за Python майбутнє?
— У яких сферах використовується?

Про все це і навіть більше у сьогоднішній статті. А дочитавши до кінця зможеш зареєструватися на безкоштовний курс основи python!

Мова програмування - це штучна мова, яка використовується для спілкування з технологіями. Нею точно не говорять за кавою, проте саме вона допомагає створити та модерувати різноманітні програми.
Існує безліч мов, які у той чи інший час були та є популярними. Якісь застаріли, якісь зазнали ребрендингу, про якісь пише лише Гугл, а деякі перебувають в Топі світових ІТ-компаній.

Проте їх різноманіття залежить ще й від синтаксису та рішень, які вони можуть запропонувати. Таким чином кожна мова програмування створена для окремих задач і проектів.

Якщо ви збираєтесь вивчати Python, або зовсім недавно почали його вчити, ви точно замислювалися, що ж можна на ньому зробити. Питання не просте, тому що ця мова використовується в багатьох сферах.

Але можна виділити 3 найпопулярніших напрямки застосування Python:

  • веб-розробка;
  • data science : машинне навчання, аналіз даних і візуалізація;
  • автоматизація процесів (зокрема тестування).
Це одна з найпопулярніших та розвинутих мов програмування.

Серед ключових її характеристик:

  • має відкритий вихідний код
  • часто використовується для розробки штучного інтелекту, Data Science, машинного навчання, робототехніки, а також кібербезпеки
  • одна з найлегших мов для вивчення і навіть має свій Дзен

Python використовують для найрізноманітніших рішень в муніципальній сфері, в науці, космічних програмах, освіті, для сфери рекреації, розваг, в приватному секторі при створенні програм для трейдингу, серверних додатків та для багатьох інших глобальних та локальних цілей.

Якщо ти хочеш опанувати мову програмування майбутнього, то залишай заявку та спробуй власні сили на безкоштовному вступному курсі з Python.

Онлайн запис

Кожного дня ми отримуємо близько 30 заявок на одне місце! Зможемо взяти лише найбільш мотивованих. Залишай заявку та дізнавайся деталі!