Що можна написати на Python?

Для програмування на Python існує велика кількість бібліотек, що доповнюють і розширюють можливості мови. Мається на увазі те, що використання тієї чи іншої бібліотеки доповнює її можливості в певних галузях.
Python - це мова програмування загального призначення, і вона використовується у найрізноманітніших галузях.

— Які ж відомі програми написані на Python?
— Що ви можете створити самостійно?
— І чому Python перебирає першість у Java?

Найчастіше Python використовується в таких сферах:

  • при аналізі даних
  • у веб-розробці
  • під час машинного навчання і нейромереж
  • для парсингу
  • при тестування ПЗ

Для програмування на Python існує велика кількість бібліотек, що доповнюють і розширюють можливості мови. Мається на увазі те, що використання тієї чи іншої бібліотеки доповнює її можливості в певних галузях.

Де застосовується Python?

Python використовується в різних областях програмування не просто так. Він простий у вивченні, має приємний і зрозумілий синтаксис і володіє достатнім для вирішення будь-яких завдань набором інструментів.

Python вже забирає першість у Java та PHP у їх сферах і стає найуніверсальнішим варіантом вирішення проблем. І якщо лише Python іноді не використовується для розробки ПЗ, то дуже часто він компонується з іншими мовами та згладжує проблеми низької швидкості роботи певних програм.

Читай також: Чому варто вивчати Python? Як розвивається кар'єра Python розробника?

ТОП 5 сфер застосування

Штучний інтелект
Перше у нашому списку і найважливіше - штучний інтелект. Саме так, Python - дає можливість створити суперкомп'ютер, що перевершує людини у всьому.

Python став абсолютним лідером в цій сфері. Мова дуже проста, не потрібно витрачати багато часу на написання коду, замість цього можна зосередитися на проектуванні.
Ігри
Mount and Blade - симулятор битв. Такої системи немає ні в одній грі. Стратегія, RPG та стрілялки - дивна, але крута суміш. Крім того, на поле бою може бути кілька сотень воїнів, керованих комп'ютером, такий масштаб вражає. Battlefield - Python тут використовується для створення деяких скриптів, серверної частини гри і її логіки.

Sims - це найвідоміший симулятор життя. Щоб дати гравцям більше контенту і можливостей, розробники використовували Python для реалізації ігрового моддинга, що дозволило без проблем розширювати гру за допомогою додаткового контенту.
Civilization - це глобальна покрокова стратегія, що поєднує в собі дипломатію, розвиток і війну.
Відомі програми і сайти
BitTorrent - програма для завантаження різноманітних файлів. Google - це найпопулярніша пошукова система в світі. YouTube - це сайт, де користувачі можуть завантажувати і дивитися відеоролики.

Facebook, Pinterest та Instagram - це найпопулярніші соціальні мережі в світі, щодня користувачі завантажуються мільйони картинок, змінюють статуси, створюються пости - все це обробляється за допомогою інструментів мови Python. Udemy - величезний сервіс онлайн-курсів, ним користується навіть Гарвард. Серед відомих додатків: Bolt - сервіс виклику таксі, оренди машин та інших засобів пересування.
Якщо ти теж хочеш створювати круті та масштабні речі, то приєднуйтесь до ком'юніті Python-розробників.

Реєструйся на:

Безкоштовний 5 ти денний марафон Основи Python →

Комплексний курс Python Developer →

Онлайн запис

Кожного дня ми отримуємо близько 30 заявок на одне місце! Зможемо взяти лише найбільш мотивованих. Залишай заявку та дізнавайся деталі!